Gazi Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Muafiyet Sınavlarında PTE Denkliği

Gazi Üniversitesi Hazırlık Atlama ve Muafiyet Sınavlarında PTE Denkliği

Gazi Üniversitesi Hazırlık Atlama

Gazi Üniversitesi için Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yapılan ve Yükseköğretim Kurulu tarafından eşdeğerliği kabul edilen yabancı dil sınavlarında 100 puan üzerinden 60 puanla başarılı olan öğrenciler yabancı dil seviye tespit sınavından muaftır. Yine Gazi Üniversitesi için aynı şekilde Yabancı dil puanıyla öğrenci kabul eden bölüm öğrencilerinin (b) ve (c) bentleri kapsamına giren sınavlarda başarılı sayılmaları için 100 tam puan üzerinden en az 80 puan almış olmaları gerekir.

Şehir: ANKARA
Türü: DEVLET
Websitesi: gazi.edu.tr
PTE Skoru: 55 (en az)
ÖNEMLİ: Kabul durumu senelik olarak her kurumun kendi senato kararıyla güncellendiğinden, başvuru yapmadan önce bu listede olan kurum yetkilileriyle de iletişime geçerek PTE Academic sınavının kurumdaki son kabul durumunu teyit etmenizi öneririz.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

pte Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!